Yasal Uyarı

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren bu sayfada yer alan tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Tedaviler.net tarafından yayınlanan tüm yazılı ve görsel materyaller yalnızca ön bilgilendirme amaçlı olup, asla doktor muayenesi ve doktor konsültasyonunun yerini tutmamaktadır.

Her hizmette olabileceği gibi, web sitelerindeki bazı bilgiler de zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Tedaviler.net sitesindeki bilgiler bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır.

Tedaviler.net sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez.

Tedaviler.net sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hükümlerine, site yöneticileri ve editörlerin izinlerine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama, yönlendirme veya iletişim amaçlı diğer kullanımlar kesinlikle izin alınarak ve kaynak gösterilerek yapılabilir.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan Tedaviler.net sorumlu değildir.

Tedaviler.net üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Tedaviler.net, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı Tedaviler.net tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Tedaviler.net’e aittir. Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, markalar, patent, entelektüel ve diğer fikri mülkiyet hakları işletmemizde saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden site yöneticilerimizin yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Tedaviler.net sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, yukarıda bulunan koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Yukarıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.